Prekių krepšelis

0 prekė(-s) - 0.00 EUR
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias!

REMS Picus S2/3,5 Elektrinis deimantinis gręžtuvas

REMS Picus S2/3,5 Elektrinis deimantinis gręžtuvas
REMS Picus S2/3,5 Elektrinis deimantinis gręžtuvas
3950.45 Nowy! 99 Zamów teraz!
Gamintojas: Rems
Prekes kodas: 180030
Lojalumo taškai: 0
Prieinamumas: Sandelyje
Mažesnė kaina!
Kaina be PVM: 3,387.92 EUR 3,211.74 EUR
Kaina su PVM: 4,167.14 EUR 3,950.45 EUR
Jei turite aktyvų Europos PVM, perkate be mokesčių! Pristatymas iš Lenkijos!

Elektrinis deimantinis gręžtuvas REMS Picus S2/3,5 – deimantinis gręžimas vietoj kalimo. Paprasta, greita, be vibracijos.Galingas, tvirtas deimantinis gręžtuvas deimantiniam betono, gelžbetonio, visų rūšių mūro, natūralaus akmens, asfalto, visų rūšių grindų skiedinio gręžimui. Gręžti sausuoju arba šlapiuoju būdu su gręžimo stovu. Amatininkų dirbtuvėms ir pramonei. Betonas, gelžbetonis, mūras ir kitos medžiagos Ø 40 – 300 mm REMS universalios deimantinės gręžimo karūnos, taip pat tinkančioms kitų gamintojų pavaroms.

 

ZAPYTAJ O LEASING! Współpracujemy z Europejskim Funduszem Leasingowym EFL S.A.

Zapytaj o leasing!

Universalus panaudojimas

Universali pavara gręžti sausuoju arba šlapiuoju būdu. Pritaikomas visur, siauruose kampuose, arti sienų. Labai universalus ir galingas, pvz., skylių gręžimui
gelžbetonyje, mūre ir kitose medžiagose. Skirtas vamzdžių, kabelių, ortakių klojimui ir laboratoriniams mėginiams gręžti.

Sistemos pranašumas

Tik viena universalių deimantinių gręžimo karūnų rūšis visoms REMS Picus pavaroms ir kitų gamintojų tinkančioms pavaroms. Todėl sandėliavimas yra paprastas ir nereikalauja didelių sąnaudų. Negalima supainioti.

Konstrukcija

Galinga pavara deimantiniam gręžimui be vibracijos su gręžimo karūnos sujungimo sriegiu UNC 1¼ išorėje. Žiedas, leidžiantis lengvai nuimti deimantinę gręžimo karūną. Kompaktiškas, tvirtas, tinkantis statybai. Svoris tik 14,4 kg. Paprastas, greitas darbas, pvz., 200 mm gelžbetonyje Ø 62 mm tik per 2 min. Greitos fi ksacijos
plokštė greitam tvirtinimui prie gręžimo stovo. Vandens tiekimo įrenginys gręžimui šlapiuoju būdu, su reguliuojamu uždaromuoju vožtuvu ir sparčiąją veržle su vandens sklende ir žarnos jungtimi ½".

Pavara

Tvirtas, galingas 3420 W universalus variklis. Tvirtas, 2 pakopų techninės priežiūros nereikalaujantis reduktorius optimaliam sūkių skaičiaus esant apkrovai pasirinkimui
pagal gręžimo skersmenį. Gręžimo suklio sūkių skaičius esant apkrovai lygus 320 min-1, 760 min-1. Apsauginė frikcinė mova saugo nuo blokavimo. Dviejų padėčių jungiklis. Jungiamasis laidas su įtaisytu nuotėkio srovės apsauginiu jungikliu (PRCD).

Daugiafunkcinė elektronika

Daugiafunkcinė elektronika su paleidimo srovės ribojimu prietaisui švelniai paleisti, kad gręžimas būtų lengvas, su automatiniu tuščios eigos sūkių skaičiaus ribojimu
siekiant sumažinti triukšmą ir apsaugoti variklį, su variklio ir reduktoriaus apsauga nuo perkrovos ir blokavimo.

Universalios deimantinės gręžimo karūnos

Universaliai naudojamos gręžti sausuoju ir šlapiuoju būdu, kaip rankinis prietaisas arba su gręžimo stovu. Pasirinktinai REMS universalios deimantinės gręžimo karūnos, prilituotos indukciniu būdu, pakartotinai remontuojamos, arba REMS deimantinės gręžimo karūnos LS, suvirintos lazeriu, atsparios aukštoms temperatūroms. Sujungimo sriegis vidinis UNC 1¼. Gręžimo gylis 420 mm. Specialiai sukurti, aukštos kokybės deimantiniai segmentai su dideliu deimantų kiekiu ir specialiu rišikliu, užtikriną ypatingą gręžimo našumą ir ilgą naudojimo laiką. Idealiai tinka gręžti skyles gelžbetonyje ir mūre. Adapteris REMS universalioms deimantinėms gręžimo karūnoms prijungti prie kitų gamintojų pavarų (priedas). Žiedas, leidžiantis lengvai nuimti deimantinę gręžimo karūną (priedas).

Gręžimo stovai REMS Titan

Tvirtas, itin stabilus gręžimo stovas gręžti deimantinėmis karūnomis gelžbetonį ir kitas medžiagas iki Ø 300 mm. Didžiausiems reikalavimams. Gręžimo kolona iš lenkimui ir sukimui atsparaus keturbriaunio vamzdžio iš precizinio plieno □ / 50 mm, sukietinta, labai mažos tolerancijos, pastūmos vežimėliui tolygiai stumdyti. Tolygiai palenkiama iki 45°, dviguba atrama, kurią sudaro reguliuojami ištisiniai plieniniai spyriai, užtikrina didžiausią pastūmos slėgį. Ypač stabilus, gręžimo kolonos įtvirtinimas į atraminę plokštę ir trigubas pritvirtinimas kryžminiu būdu užtikrina didelį standumą gręžiant vertikaliai. 4 ąsiniai varžtai grindų nelygumams kompensuoti, tiksliai stovėjimo padėčiai. Gręžimo gylio skalė. Pastūmos vežimėliui judėti visomis kryptimis leidžia reguliuojami ir iš anksto įtempti plastikiniai slydimo guoliai. Tiksli pastūmos pavara užtikrina lengvą, be virpėjimo gręžimą ir tikslią, be vibravimo gręžimo pastūmą. Dideliam pastūmos slėgiui ir ilgam gręžimo karūnų naudojimui. Į pastūmos vežimėlį įmontuotas gulščiukas gręžimo stovui tiksliai išlyginti. Pastūmos vežimėlio fi ksavimas sudaro sąlygas gręžimo karūnoms paprastai montuoti ir saugiai transportuoti. Sukimui atspari atraminė plokštė iš nusidėvėjimui atsparaus ketaus su rutuliniais grafi to intarpais. Spartusis užveržimo įtaisas pavaroms su tinkama prijungimo plokštė įtvirtinti. Ypač stabilus tvirtinimo kampuotis, atsparus lenkimui ir sukimui, pavaroms su Ø 60 mm tvirtinimo kakleliu įtvirtinti. Jėgą perduodanti krumpliastiebinė pavara su ergonomiškai sukonstruota, abejose pastūmos vežimėlio pusėse įstatoma pastūmos rankena. Platus plieninis krumpliastiebis. Atraminė plokštė su grioveliu vakuuminio tvirtinimo sandarinimo žiedui. Vakuuminis tvirtinimas kaip priedas. Gręžimo kolona su reguliuojama priveržimo galvute gręžimo stovui įtvirtinti tarp lubų ir grindų arba tarp dviejų sienų. Kilnojamąjį gręžimo stovą lengva transportuoti. Svoris 19,5 kg. Su įrankiais, tokiais kaip šešiakampiu galiniu veržliarakčiu SW 6,vienpusiu veržliarakčiu SW 19 ir SW 30 ir tvirtinimo detalių komplektu mūrui ir betonui, susidedančiu iš 2 vnt. skečiamųjų inkarų M12 mūrui, 10 vnt. kalamųjų inkarų M12 betonui, antgaliu kalamiesiems inkarams M12, srieginio strypo M12 x 52, sparčiosios fi ksuojamosios veržlės, poveržlės, kietlydinio grąžtas akmeniui, Ø 15 mm, SDS-plus, kartoninėje dėžėje.

Vandens nusiurbimo įrenginys

Vandens nusiurbimo įrenginys, skirtas gręžimui šlapiuoju būdu iki Ø 170 mm, susidedantis iš vandens surinkimo žiedo su REMS Pull arba kitiems tinkamiems šlapiojo valymo siurbliams skirta jungtimi, prispaudimo žiedo, guminio disko Ø 200 mm, pritaikomo prie gręžimo karūnos skersmens, ir visiems REMS gręžimo stovams skirto universalaus laikiklio, kaip priedas.

Tiekimo komplektas

REMS Picus S2/3,5 komplektas Titan. REMS Picus S2/3,5 bazinis paketas su gręžimo stovu REMS Titan kartu su tvirtinimo detalių komplektu mūrui ir betonui. Gam. Nr. 180030

Panašus produktai

Gręžimo stovai Rems Simplex 2
Kaina be PVM: 833.43 EUR
Kaina su PVM:1,025.12 EUR
Pridėti į krepšelį
REMS Pull L / M Sausojo ir šlapiojo valymo dulkių siurblys
Kaina be PVM: 519.48 EUR
Kaina su PVM:638.96 EUR
Pridėti į krepšelį
anTECH - © anTECH 2016 - 2022 - įrankiai.