Prekių krepšelis

0 prekė(-s) - 0.00 EUR
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias!

REMS Picus SR Set Titan Elektrinis deimantinis gręžtuvas su greičio reguliavimu

REMS Picus SR Set Titan Elektrinis deimantinis gręžtuvas su greičio reguliavimu
REMS Picus SR Set Titan Elektrinis deimantinis gręžtuvas su greičio reguliavimu REMS Picus SR Set Titan Elektrinis deimantinis gręžtuvas su greičio reguliavimu REMS Picus SR Set Titan Elektrinis deimantinis gręžtuvas su greičio reguliavimu REMS Picus SR Set Titan Elektrinis deimantinis gręžtuvas su greičio reguliavimu REMS Picus SR Set Titan Elektrinis deimantinis gręžtuvas su greičio reguliavimu
2395.27 Nowy! 99 Zamów teraz!
Gamintojas: Rems
Prekes kodas: 183022
Lojalumo taškai: 0
Prieinamumas: Sandelyje
Mažesnė kaina!
Kaina be PVM: 2,010.16 EUR 1,947.37 EUR
Kaina su PVM: 2,472.50 EUR 2,395.27 EUR
Jei turite aktyvų Europos PVM, perkate be mokesčių! Pristatymas iš Lenkijos!

REMS Picus SR – deimantinis gręžimas vietoj kalimo. Paprasta, greita, be vibracijos. Su greičio reguliatoriumi. Viena sistema – 4 pritaikymai. Idealiai tinka montuotojams.Kompaktiškas, patogus elektrinis įrankis deimantiniam betono, gelžbetonio, visų rūšių mūro, natūralaus akmens, asfalto, visų rūšių grindų skiedinio gręžimui. Su greičio reguliatoriumi. Gręžti sausuoju arba šlapiuoju būdu, naudoti kaip rankinį prietaisą arba su gręžimo stovu. Amatininkų dirbtuvėms ir pramonei. Betonas, gelžbetonis ≤ Ø 162 (200) mm Mūras ir kitos medžiagos ≤ Ø 250 mm REMS universalios deimantinės gręžimo karūnos, taip pat tinkančioms kitų gamintojų pavaroms.

 

ZAPYTAJ O LEASING! Współpracujemy z Europejskim Funduszem Leasingowym EFL S.A.

Zapytaj o leasing!

Universalus panaudojimas

Universali pavara gręžti sausuoju arba šlapiuoju būdu, naudoti kaip rankinį arba su gręžimo stovu. Pritaikomas visur, siauruose kampuose, arti sienų. Labai universalus ir galingas, pvz., skylių gręžimui gelžbetonyje, mūre ir kitose medžiagose. Skirtas vamzdžių, kabelių, ortakių klojimui ir laboratoriniams mėginiams gręžti.

Sistemos pranašumas

Tik viena universalių deimantinių gręžimo karūnų rūšis visoms REMS Picus pavaroms ir kitų gamintojų tinkančioms pavaroms. Todėl sandėliavimas yra paprastas ir nereikalauja didelių sąnaudų. Negalima supainioti.

Konstrukcija

Kompaktiška pavara deimantiniam gręžimui be vibracijos su gręžimo karūnos sujungimo sriegiu UNC 1¼ išorėje, G ½ viduje. Tvirtas, tinkantis statybai. Labai lengvas, tik 6,4 kg. Paprastas, greitas darbas, pvz., 200 mm gelžbetonyje Ø 62 mm tik per 3 min. Praktiška rankena ir laikiklis, skirtas gręžti rankiniu būdu. Tvirtinimo kaklelis Ø 60 pavaros fi ksavimui gręžimo stove. Tarpinių komplektas pavarai REMS Picus SR papildomai stabilizuoti gręžimo stove REMS Titan. Vandens tiekimo įrenginys gręžimui šlapiuoju būdu, su reguliuojamu uždaromuoju vožtuvu ir sparčiąją veržle su vandens sklende ir žarnos jungtimi ½".

Pavara

Tvirtas, galingas 2200 W universalus variklis. Apsauga nuo perkaitimo, kurią užtikrina variklio žadinimo apvijos temperatūros kontrolė su PTC rezistoriumi (angl. Positive Temperature Coeffi cient). Tvirtas, techninės priežiūros nereikalaujantis dviejų pakopų reduktorius. Apsauginė frikcinė mova saugo nuo blokavimo. Mygtukinis jungiklis su fi ksatoriumi. Jungiamasis laidas su įtaisytu nuotėkio srovės apsauginiu jungikliu (PRCD).

Greičio reguliavimas

Elektroninis, bepakopis pavaros sūkių skaičiaus reguliavimas, kuris atliekamas atsižvelgiant į medžiagą. Sūkių skaičius tolygiai nustatomas reguliavimo rateliu: 250 min-1. iki 500 min-1. (1-asis greitis) arba 600 min-1. iki 1200 min-1. (2-asis greitis). Reguliavimui naudojamas tachometras ir sūkių skaičiaus reguliavimo elektronika palaiko pastovų, iš anksto pasirinktą sūkių skaičių net esant apkrovai. Gręžimo karūnos nustatytasis sūkių skaičius palaikomas tol, kol susiduriama su pasipriešinimu ir nepasiekiama kritinė vertė. Pavaros variklis sustoja. Jeigu pavara vėl subalansuojama, vėl pasiekiamas nustatytasis sūkių skaičius ir toliau akimirksniu vėl galima dirbti su nustatytuoju sūkių skaičiumi (patentas EP 2 085 191). Privalumas: atitinkamai medžiagai ir gręžimo karūnos skersmeniui parinktas optimalus gręžimo greitis (sūkių skaičius esant apkrovai) išlieka nepakitęs visą gręžimo ilgį. Geresnis gręžimo našumas ir ilgiausias gręžimo karūnos naudojimo laikas.

Daugiafunkcinė elektronika

Daugiafunkcinė elektronika su paleidimo srovės ribojimu prietaisui švelniai paleisti, kad gręžimas būtų lengvas, su automatiniu tuščios eigos sūkių skaičiaus ribojimu siekiant sumažinti triukšmą ir apsaugoti variklį, su variklio ir reduktoriaus apsauga nuo perkrovos ir blokavimo.

Universalios deimantinės gręžimo karūnos

Universaliai naudojamos gręžti sausuoju ir šlapiuoju būdu, kaip rankinis prietaisas arba su gręžimo stovu. Pasirinktinai REMS universalios deimantinės gręžimo karūnos, prilituotos indukciniu būdu, pakartotinai remontuojamos, arba REMS universalios deimantinės gręžimo karūnos LS, suvirintos lazeriu, atsparios aukštoms temperatūroms . Sujungimo sriegis vidinis UNC 1¼. Gręžimo gylis 420 mm. Specialiai sukurti, aukštos kokybės deimantiniai segmentai su dideliu deimantų kiekiu ir specialiu rišikliu, užtikriną ypatingą gręžimo našumą ir ilgą naudojimo laiką. Idealiai tinka gręžti skyles gelžbetonyje ir mūre. Adapteris REMS universalioms deimantinėms gręžimo karūnoms prijungti prie kitų gamintojų pavarų (priedas). Žiedas, leidžiantis lengvai nuimti deimantinę gręžimo karūną (priedas).

Dulkių siurbimas pagal EN 60335-2-69

Apdirbant mineralines statybines medžiagas, pvz., betoną, gelžbetonį, mūrą, grindų skiedinį, susidaro didelis kiekis sveikatai kenksmingų mineralinių dulkių (smulkių kvarco dulkių). Smulkių kvarco dulkių įkvėpimas yra kenksmingas sveikatai. Pagal EN 60335-2-69 yra nurodyta, kad siurbiant sveikatai kenksmingas dulkes, kurių išlaikymo / darbo vietos ribinė vertė > 0,1 mg/m³, reikia naudoti ne mažiau kaip vieną M dulkių klasės apsauginį dulkių siurblį. Laikytis nacionalinių taisyklių.Siurbimo rotorius, skirtas dulkėms nusiurbti gręžiant sausuoju būdu, prijungiamas prie REMS Pull ir kitų tinkamų dulkių siurblių, kaip priedas. Pagalbinis gręžimo įtaisas G ½ su skylėmis gręžimo dulkėms ištraukti iš gręžiamų skylių siurbimo rotoriumi, su kietmetalio grąžtu akmeniui Ø 8 mm, kaip priedas. REMS Pull M, sausojo ir šlapiojo valymo dulkių siurblys, sertifi kuotas M dulkių klasės sveikatai kenksmingų dulkių siurbimui

Vandens nusiurbimo įrenginys

Vandens nusiurbimo įrenginys, skirtas gręžimui šlapiuoju būdu iki Ø 170 mm, susidedantis iš vandens surinkimo žiedo su REMS Pull arba kitiems tinkamiems šlapiojo valymo siurbliams skirta jungtimi, prispaudimo žiedo, guminio disko Ø 200 mm, pritaikomo prie gręžimo karūnos skersmens, ir visiems REMS gręžimo stovams skirto universalaus laikiklio, kaip priedas.

Gręžimo stovai

Pasirinktinai naudojamas gręžimo stovas REMS Simplex 2 arba REMS Titan.

Tiekimo komplektas

REMS Picus SR komplektas Titan. REMS Picus SR bazinis paketas su gręžimo stovu REMS Titan kartu su tvirtinimo detalių komplektu mūrui ir betonui.

Panašus produktai

Gręžimo stovai Rems Simplex 2
Kaina be PVM: 833.43 EUR
Kaina su PVM:1,025.12 EUR
Pridėti į krepšelį
REMS universalios deimantinės gręžimo karūnos UDKB
Kaina be PVM: 92.15 EUR
Kaina su PVM:113.35 EUR
Pridėti į krepšelį
Šerdies antgalių rinkinys UDKB 62 - 82 - 132 mm
Mažesnė kaina! Kaina be PVM: 308.98 EUR sutaupysite 9.28 EUR
Pridėti į krepšelį
REMS universalios deimantinės gręžimo karūnos LS UDKB - segmentai privirinti lazeriu
Kaina be PVM: 92.38 EUR
Kaina su PVM:113.62 EUR
Pridėti į krepšelį
UDKB LS 62 - 82 - 132 mm šerdies bitų rinkinys
Mažesnė kaina! Kaina be PVM: 339.92 EUR sutaupysite 13.01 EUR
Pridėti į krepšelį
Gręžimo stovai Rems Titan
Kaina be PVM: 1,309.99 EUR
Kaina su PVM:1,611.29 EUR
Pridėti į krepšelį
Slėginis vandens indas 10 L REMS
Kaina be PVM: 124.22 EUR
Kaina su PVM:152.80 EUR
Pridėti į krepšelį
Vakuuminis siurblys
Kaina be PVM: 1,677.02 EUR
Kaina su PVM:2,062.73 EUR
Pridėti į krepšelį
 LOGO deimantiniai gręžtuvai
Kaina be PVM: 82.21 EUR
Kaina su PVM:101.12 EUR
Pridėti į krepšelį
anTECH - © anTECH 2016 - 2022 - įrankiai.