Prekių krepšelis

0 prekė(-s) - 0.00 EUR
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias!

Rems Eco-Press Rankinis radialinis presas

Rems Eco-Press Rankinis radialinis presas
Rems Eco-Press Rankinis radialinis presas
180.30 Nowy! 99 Zamów teraz!
Gamintojas: Rems
Prekes kodas: 574000
Lojalumo taškai: 0
Prieinamumas: Sandelyje
Mažesnė kaina!
Kaina be PVM: 157.88 EUR 146.58 EUR
Kaina su PVM: 194.19 EUR 180.30 EUR
Jei turite aktyvų Europos PVM, perkate be mokesčių! Pristatymas iš Lenkijos!

REMS Eco-Press – universalus iki Ø 26 mm. Spartus ir saugus presavimas.Universalus rankinis radialinis presas visų populiarių presuojamųjų jungčių sistemų presuojamųjų sujungimų formavimui. Presuojamieji sujungimai su plastiko ir daugiasluoksniais vamzdžiais Ø 10 – 26 mm Ø ⅜ – 1". Pilnas REMS užspaudimo replių asortimentas visoms populiarioms presuojamų jungčių sistemoms.

Sistemos pranašumas

Tik viena užspaudimo replių rūšis visiems REMS radialiniams presams (išskyrus REMS Mini-Press ACC, REMS Mini-Press 22 V ACC) ir kai kuriems kitų gamintojų
radialiniams presams. Visos * ženklu pažymėtos užspaudimo replės turi papildomą jungtį (patentas DE 101 01 440, patentas EP 1 223 008, patentas US 6,739,172) ir todėl tinka naudoti su rankiniu radialiniu presu REMS Eco-Press. Todėl sandėliavimas yra paprastas ir nereikalauja didelių sąnaudų.

Užspaudimo replės visoms populiarioms sistemoms

Pilnas REMS užspaudimo replių asortimentas visoms populiarioms presuojamųjų jungčių sistemoms. Dideles apkrovas atlaikančios užspaudimo replės iš kaldinto ir patvaraus, ypatingai grūdinto specialaus plieno. REMS užspaudimo replių užspaudimo kontūrai yra specifi niai ir atitinka esamų presuojamųjų jungčių sistemų užspaudimo kontūrus. Todėl presuojama nepriekaištingai ir patikimai, laikantis sistemos.

Konstrukcija

Kompaktiškas, patogus, lengvas. Pavaros įtaisas su trumpa vamzdine rankena sveria tik 1,6 kg. Todėl pritaikomas visur, viena ranka laisva, galima atlikti darbus virš galvos, taip pat ir ypač ankštose vietose. Užspaudimo reples tvirtai laiko fi ksatorius. Išardomos vamzdinės rankenos individualiam svirties ilgio pritaikymui prie skirtingo atskirų presuojamųjų jungčių sistemų jėgos poreikio.

Užspaudimo procesas

Pilnai užsidarius užspaudimo replėms vamzdis nepriekaištingai užspaudžiamas. Fiksuojantis galinis ribotuvas, užspaudimo replės iki atidarymo lieka uždarytos. Dėl to galima patikrinti, ar užspaudimas vykdomas tinkamai (pilnai uždarytos užspaudimo replės).

Tiekimo komplektas

REMS Eco-Press pavaros įtaisas. Rankinis radialinis presas su fi ksuojančiu galiniu ribotuvu presuojamiesiems sujungimams formuoti iš plastikinių ir
daugiasluoksnių vamzdžių Ø 10 – 26 mm, Ø ⅜ – 1". Naudoti REMS presavimo reples. Su išardomomis vamzdinėmis rankenomis. Skaidrioje pakuotėje.

Panašus produktai

Cęgi (szczęki) zaciskowe REMS M
Kaina be PVM: 84.70 EUR
Kaina su PVM:104.18 EUR
Pridėti į krepšelį
anTECH - © anTECH 2016 - 2022 - įrankiai.