Prekių krepšelis

0 prekė(-s) - 0.00 EUR
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias!

Skundai

Mūsų parduodami produktai yra aukščiausios kokybės įrankiai montuotojams ir santechnikams. „AnTECH“ parduotuvė deda visas pastangas, kad klientų aptarnavimas būtų aukščiausio lygio. Tačiau jei kyla problemų, mes visada esame jūsų žinioje.

Iškilus techninėms problemoms (sugadinimams, defektams) įsigijus įrankius ir prietaisus bei juos eksploatuojant, įmonė teikia garantinį aptarnavimą nuo durų iki durų („nuo durų iki durų“). Iškilus problemoms, perskaitykite garantines sąlygas ir informaciją, nurodytą parduotuvės taisyklėse. Prekiautojas „anTECH“ užtikrina nedelsiant pašalindamas trūkumus arba keisdamas prekes be jokių trūkumų per importuotojo svetainę, laikydamasis galiojančių taisyklių ir skundų pateikimo tvarkos.

Perskaitę garantijos sąlygas, užpildykite šią skundo formą ir susisiekite su mumis telefonu arba el. Paštu. DĖMESIO: ne nukreipkite siuntinių su garantinėmis pretenzijomis „anTECH“ parduotuvės adresu be išankstinių susitarimų.

GARANTIJOS SĄLYGOS:

Garantinis laikotarpis yra 12 mėnesių nuo naujo produkto perdavimo originaliam vartotojui momento. Perdavimo data turi būti įrodyta išsiunčiant originalius pirkimo dokumentus, kuriuose turi būti nurodyta pirkimo data ir produkto paskyrimas. Garantiniu laikotarpiu visos funkcinės klaidos, atsirandančios dėl gamybos ar esminių klaidų, bus pašalintos nemokamai. Pašalinus trūkumus, gaminio garantinis laikotarpis nebus pratęstas ar atnaujintas. Garantinės paslaugos neapima žalos, atsiradusios dėl natūralaus susidėvėjimo, netinkamo naudojimo ar netinkamo naudojimo ar eksploatavimo taisyklių nesilaikymo, per daug pakrovimo, netyčinio naudojimo, savo ar užsienio įsikišimo ar dėl kitų priežasčių. Skundai bus pripažinti tik tuo atveju, jei produktas bus pristatytas be išankstinio įsikišimo ir nepažeistas. Siuntimo į paskirties vietą išlaidas apmoka vartotojas. Ši garantija neriboja jūsų įstatymų numatytų teisių, ypač pretenzijų dėl garantinių paslaugų, susijusių su trūkumais prieš pardavėją. Ši gamintojo garantija galioja tik naujiems gaminiams.

Norėdami atidaryti PDF failus, jums reikia „Acrobat Reader“. Galite nemokamai atsisiųsti čia.

Norėdami gauti skundų dėl prekių atitikimo užsakymui, kiekiui, kokybei ir sąskaitoms, kreipkitės tiesiogiai į anTECH parduotuvę.

Apie bet kokią transporto padarytą žalą reikia nedelsiant pranešti Pardavėjui ir prekes pristatančio kurjerių įmonės (kurjerio) atstovui. Atlikite šią procedūrą:

1. Gavėjas negali išpakuoti prekių prieš pasirašydamas važtaraštį - tai reglamentuoja laivybos kompanijų nuostatai.
2. Norint išvengti problemų, prekės turi būti gaunamos atsižvelgiant į kokybę ir kiekybę kurjeriui. Pirmiausia, prieš pasiimdami (pasirašydami) siuntą, įsitikinkite, kad ji nepadarė jokios išorinės žalos.
3. Jei aptinkama žala, nedelsdami su kurjeriu sudarykite žalos ataskaitą, atsižvelgiant į transporto įmonės galimybes ir nuostatus prieš pasirašant kvitą ar po jo.
4. Gavę siuntinį, turite 48 valandas patikrinti siuntinio turinį, ar jis nepažeistas, kuris nebuvo matomas gavimo metu (PASTABA: prašome perskaityti nurodytos transporto įmonės taisykles). Pažeidę susisiekite su laivybos kompanija, kad surašytumėte žalos ataskaitą.
5. Pažeidus reikėtų paruošti fotografinę dokumentaciją.
6. Pranešimas apie pažeidimą ar neatitikimą taip pat turėtų būti nusiųstas pardavėjui.
7. Jei vežėjas atsisako surašyti žalos ataskaitą, susisiekite su pardavėju. Sugadinus padėklą, galite atsisakyti priimti prekes.
8. Priėmus siuntą be išlygų ir nesilaikant prekių patikrinimo termino per nurodytą aukščiau nurodytą laiką, pasibaigia visos pretenzijos pardavėjui dėl praradimo ar sugadinimo.
9. Pateikusi skundą kurjerių įmonei, „anTECH“ parduotuvė padarys viską, kas įmanoma, kad per kuo trumpesnį laiką klientui pateiktų prekių be trūkumų. Nepaisant to, visas pretenzijas dėl vežimo nagrinėja vežėjas. Atsiradus nesugebėjimui pateikti klientui prekių, kurias sunaikino vežėjas, klientas gali neturėti „anTECH“ parduotuvių parko pretenzijų.

Kitą informaciją apie skundus galite rasti parduotuvės nuostatuose.

anTECH - © anTECH 2016 - 2021 - įrankiai.