Prekių krepšelis

0 prekė(-s) - 0.00 EUR
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias!

Slapukų politika

1. BENDRA INFORMACIJA
Parduotuvės operatorius www.antech24.lt, veikiantis su „anTECH“ prekės ženklu ir logotipu, yra įmonė Mateusz Rachubiński, Sanniki 12, 62-025 Kostrzyn, NIP: 777-280-98-86, REGON: 363303660.

2. KĄ TAM TIKROS PASTABOS?
Slapukai yra tekstiniai failai, kuriuos interneto naršyklė išsaugo jūsų kompiuterio ar kito įrenginio diske tam, kad parduotuvėje išsaugotų informaciją, naudojamą jūsų atliktų veiksmų identifikavimui ar atsiminimui.

Be slapukų, mes naudojame ir kitas panašias technologijas, tokias kaip:

Pirštų atspausdinimas yra technologija, kurios pagrindu renkama ir analizuojama informacija apie jūsų įrenginį (informacija apie naršyklę, operacinę sistemą, įdiegtus papildinius, laiko juostą, ekrano dydį, sistemos šriftus ir kitas konfigūracijas), per kurią naudojate parduotuvę. Ši informacija naudojama norint jus identifikuoti ir užtikrinti parduotuvės saugumą;

Įrenginio atpažinimas grindžiamas surinktos informacijos apie jūsų įrenginį (informacija apie naršyklę, operacinę sistemą, įdiegtus papildinius, laiko juostą, ekrano dydį, sistemos šriftus ir kitas konfigūracijas) naudojimu, siekiant analizuoti operacijas remiantis statistika ir tikimybe, ir duomenų, gautų iš prietaiso naudojimas. Tikslas yra bandyti jus atpažinti (pvz., Atpažinti, kad esate tas pats vartotojas keliuose įrenginiuose). Ši informacija naudojama jūsų tapatybei nustatyti;

Siekiant užtikrinti slapukų politikoje esančios informacijos skaidrumą, visos aukščiau išvardytos technologijos bus minimos kaip slapukai.

3. KOKIUS KOKYBIŲ TIPUS NAUDOJAME?
Mes naudojame slapukus, kurie skiriasi vienas nuo kito tiek gyvenimo ciklu, tiek interneto domenu, iš kurio jie kilę.

Mes padaliname slapukus į:

sesija - ištrinama kartu uždarant interneto naršyklę,
nuolatinis - ištrinamas po iš anksto nustatyto laiko, neatsižvelgiant į interneto naršyklės uždarymą.

Mes padaliname slapukus į:

savo - nustato parduotuvės internetiniai serveriai,
trečiosios šalys - nustato interneto svetainių, išskyrus parduotuvę, interneto serveriai.

4. KOKIAM TIKSLUI NAUDOTI KOKYBES?
Jūsų pageidaujamų paslaugų teikimas (būtini slapukai)

Mes naudojame savo slapukus, kad galėtume prisijungti prie savo sąskaitos, naudotis „Store“ paslaugomis, skirtomis tik prisijungusiems vartotojams, ir norėdami sklandžiai naršyti po „Store“ puslapius ir antrinius puslapius, nereikia kaskart kartoti autentifikavimo proceso.

Parduotuvės naudojimo optimizavimas (būtini ir analitiniai slapukai)

Mes naudojame savo slapukus, kad užtikrintume jums patogumą naudotis Parduotuve. Naudoti slapukai taip pat patikrinti IT sistemos saugumą ir atsiminti jūsų nuostatas.

Parduotuvių puslapių ir jų puslapių statistika (analitiniai slapukai)

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus (pvz., „Google Analytics“), kad suskaičiuotume apsilankymus parduotuvėje, jų trukmę ir nustatytume, kurios parduotuvės ar jos dalių funkcijos dažniausiai buvo naudojamos ar lankomos. Tokiu būdu surinkta informacija leidžia analizuoti Parduotuvės veiklą ir nustatyti naujų funkcijų bei paslaugų plėtros kryptis.

Stebėjimo veikla parduotuvėje (analitiniai slapukai)

Mes naudojame savo slapukus tam, kad identifikuotume jus, norėdami išanalizuoti jūsų veiklą Parduotuvėje, nustatyti, kokią veiklą atlikote Parduotuvės puslapiuose.

5. KAIP VALDYTI KOKYBES?
Jūs turite galimybę nurodyti saugojimo sąlygas arba pasiekti slapukus, naudodamiesi savo interneto naršyklės nustatymais ar paslaugų konfigūracija. Internetinės naršyklės meniu juostoje, skyriuje „Pagalba“, galite rasti informacijos apie tai, kaip atsisakyti naujų slapukų išsaugojimo, kaip ištrinti anksčiau išsaugotus slapukus, kaip prašyti pranešimo, kai išsaugomas naujas slapukas, ir kaip blokuoti slapukus.

Norėdami valdyti slapukų nustatymus, iš toliau pateikto sąrašo pasirinkite interneto naršyklę / sistemą ir vykdykite instrukcijas:

Labai kruopščiai teikdami aukščiausią paslaugų kokybę, norime jus informuoti, kad pakeitus slapukų parametrus, atsisakius išsaugoti slapukus, gali kilti sunkumų ir net trukdyti naudotis kai kuriomis paslaugomis.

anTECH - © anTECH 2016 - 2021 - įrankiai.