Prekių krepšelis

0 prekė(-s) - 0.00 EUR
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias!

Elektrinis sriegtuvas su sparčiosiomis keičiamosiomis sriegimo galvutėmis REMS Amigo 2

Elektrinis sriegtuvas su sparčiosiomis keičiamosiomis sriegimo galvutėmis REMS Amigo 2
Elektrinis sriegtuvas su sparčiosiomis keičiamosiomis sriegimo galvutėmis REMS Amigo 2 Elektrinis sriegtuvas su sparčiosiomis keičiamosiomis sriegimo galvutėmis REMS Amigo 2 Elektrinis sriegtuvas su sparčiosiomis keičiamosiomis sriegimo galvutėmis REMS Amigo 2 Elektrinis sriegtuvas su sparčiosiomis keičiamosiomis sriegimo galvutėmis REMS Amigo 2 Elektrinis sriegtuvas su sparčiosiomis keičiamosiomis sriegimo galvutėmis REMS Amigo 2
1150.13 Nowy! 99 Zamów teraz!
Gamintojas: Rems
Prekes kodas: 540020
Lojalumo taškai: 0
Prieinamumas: Sandelyje
Mažesnė kaina!
Kaina be PVM: 1,016.37 EUR 935.06 EUR
Kaina su PVM: 1,250.14 EUR 1,150.13 EUR
Jei turite aktyvų Europos PVM, perkate be mokesčių! Pristatymas iš Lenkijos!

text_videos

youtube

 

Galingas, patogus, elektrinis sriegimo įrankis su originaliu atraminiu laikikliu. Visur pritaikomas be spaustuvų. Idealiai tinka remontui, renovacijai, statybos aikštelėje.

ZAPYTAJ O LEASING! Współpracujemy z Europejskim Funduszem Leasingowym EFL S.A.

Zapytaj o leasing!

Darbo sritis

Vamzdžių sriegiai ⅛ – 2", 16 – 50 mm
Varžtų sriegiai 6 – 30 mm, ¼ – 1"

Sistemos pranašumas

Tik viena mažų, kompaktiškų ir sparčiųjų keičiamųjų sriegimo galvučių rūšis ir tik viena sriegimo peiliukų rūšis visiems REMS sriegtuvams. Todėl sandėliavimas yra paprastas ir nereikalauja didelių sąnaudų. Negalima supainioti.

Atraminis laikiklis

Stabilus, lengvai valdomas laikiklis sukimo momentui abejomis sukimo kryptimis įtempti. Patikima fi ksacija įstrižai nustatyto fi ksacinio suklio dėka, su susistiprinančiu įtempimo poveikiu. Sriegtuvą uždėti ant atraminio laikiklio ir vamzdžio itin paprasta.

 

Konstrukcija

Kompaktiškas, tvirtas, tinkantis statybai. Visur pritaikomas iš karto, taip pat be spaustuvų. Siauros formos leidžia dirbti sunkiai prieinamose vietose. Pavara tik 6,5 kg. Sparčiosios keičiamosios sriegimo galvutės įsistato puikiai ir patikimai.

Pavara

Tvirtas, techninės priežiūros nereikalaujantis reduktorius. Tvirtas, galingas universalus 1700 W variklis su 30 % galią didinančiu automatiniu anglinių šepetėlių perstatymu parenkant sukimosi kryptį. Didelis sriegimo greitis 30 – 18 min-1. Apsauginis mygtukinis jungiklis.

Sparčiosios keičiamosios sriegimo galvutės

Patikima technika, aukšta medžiagos kokybė ir tiksliai apdirbta sriegimo galvutė, sriegimo peiliukai ir dangtelis garantuoja itin lengvą sriegio pradžios įpjovimą ir lengvą sriegimą. Sriegimo peiliukai nestringa. Ilgas, tikslus kreipiamasis vamzdis tiksliam vamzdžio centravimui. Į išorę didėjančios drožlių skylės leidžia švariai atlikti sriegimą.

Sriegimo peiliukai

Optimalios pjovimo geometrijos, patikimi, patvarūs, kokybiški REMS sriegimo peiliukai garantuoja itin lengvą sriegio pradžios įpjovimą, lengvą sriegimą ir švarų sriegį. Pagaminti iš patvaraus, itin kieto, specialaus, ypač ilgaamžio plieno.

Sriegimui skirtos medžiagos
 

REMS Sanitol ir REMS Spezial. Sukurtos specialiai sriegimui. Ypač veiksmingas tepimo ir aušinimo poveikis. Būtinai reikalinga švariam sriegiui gauti ir siekiant ilgiau naudoti sriegimo peiliukus, įrankius ir mašinas.

Trumpasriegių sriegimas
 

Racionalu su REMS trumpasriegių laikikliais ⅜ – 1" (2")

Tiekimo komplektas
 

REMS Amigo 2 komplektas. Elektrinis sriegtuvas su sparčiosiomis keičiamosiomis sriegimo galvutėmis. Vamzdžių sriegiams ⅛ – 2", 16 – 50 mm, varžtų sriegiams 6 – 30 mm, ¼ – 1". Dešininiams ir kairiniams sriegiams. Pavara su techninės priežiūros nereikalaujančiu reduktoriumi, galingu universaliuoju varikliu 230 V, 50 – 60 Hz, 1700 W, apsauginiu mygtukiniu jungikliu, galią didinančiu automatiniu anglinių šepetėlių perstatymu parenkant sukimosi kryptį, su reversu. Atraminis laikiklis abejoms sukimosi kryptims. REMS eva sparčiosios keičiamosios sriegimo galvutės dešininiams kūginiams vamzdžių sriegiams ISO 7-1, EN 10226 (DIN 2999, BSPT) R ir elektros instaliacijos vamzdžių sriegiams pagal EN 60423 M. Tvirtoje plieno skardos dėžėje.

 R ½ - ¾ - 1-1¼ - 1½ - 2

Panašus produktai

anTECH - © anTECH 2016 - 2022 - įrankiai.