Prekių krepšelis

0 prekė(-s) - 0.00 EUR
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias!

Elektrinis sriegtuvas su sparčiosiomis keičiamosiomis sriegimo galvutėmis REMS Amigo

Elektrinis sriegtuvas su sparčiosiomis keičiamosiomis sriegimo galvutėmis REMS Amigo
Elektrinis sriegtuvas su sparčiosiomis keičiamosiomis sriegimo galvutėmis REMS Amigo
750.08 Nowy! 99 Zamów teraz!
Gamintojas: Rems
Prekes kodas: 530020
Lojalumo taškai: 0
Prieinamumas: Sandelyje
Mažesnė kaina!
Kaina be PVM: 655.00 EUR 609.82 EUR
Kaina su PVM: 805.65 EUR 750.08 EUR
Jei turite aktyvų Europos PVM, perkate be mokesčių! Pristatymas iš Lenkijos!

text_videos

youtube

Galingas, patogus, elektrinis sriegimo įrankis su originaliu atraminiu laikikliu. Visur pritaikomas be spaustuvų. Idealiai tinka remontui, renovacijai, statybos aikštelėje. Mažiausias, lengviausias, stipriausias ir greičiausias iki 1¼".

Sistemos pranašumas

Tik viena mažų, kompaktiškų ir sparčiųjų keičiamųjų sriegimo galvučių rūšis ir tik viena sriegimo peiliukų rūšis visiems REMS sriegtuvams. Todėl sandėliavimas yra paprastas ir nereikalauja didelių sąnaudų. Negalima supainioti.

Atraminis laikiklis

Stabilus, lengvai valdomas laikiklis sukimo momentui abejomis sukimo kryptimis įtempti. Patikima fi ksacija įstrižai nustatyto fi ksacinio suklio dėka, su susistiprinančiu įtempimo poveikiu. Sriegtuvą uždėti ant atraminio laikiklio ir vamzdžio itin paprasta.

Konstrukcija

Kompaktiškas, tvirtas, tinkantis statybai. Visur pritaikomas iš karto, taip pat be spaustuvų. Siauros formos leidžia dirbti sunkiai prieinamose vietose. Pavara tik 3,5 kg. Ne sunki, todėl galima laikyti viena ranka. Sparčiosios keičiamosios sriegimo galvutės įsistato puikiai ir patikimai.

Pavara

Tvirtas, kompaktiškas reduktorius, nereikalaujantis techninės priežiūros. Tvirtas, galingas universalus 1200 W variklis su 30 % galią didinančiu automatiniu anglinių šepetėlių perstatymu parenkant sukimosi kryptį. Didžiausias energijos suvartojimas iki 1800 W. Didelis sriegimo greitis 35 – 27 min-1. Apsauginis mygtukinis jungiklis.

Sparčiosios keičiamosios sriegimo galvutės

Patikima technika, aukšta medžiagos kokybė ir tiksliai apdirbta sriegimo galvutė, sriegimo peiliukai ir dangtelis garantuoja itin lengvą sriegio pradžios įpjovimą ir lengvą sriegimą. Sriegimo peiliukai nestringa. Ilgas, tikslus kreipiamasis vamzdis tiksliam vamzdžio centravimui. Į išorę didėjančios drožlių skylės leidžia švariai atlikti sriegimą.

Sriegimo peiliukai

Optimalios pjovimo geometrijos, patikimi, patvarūs, kokybiški REMS sriegimo peiliukai garantuoja itin lengvą sriegio pradžios įpjovimą, lengvą sriegimą ir švarų sriegį. Pagaminti iš patvaraus, itin kieto, specialaus, ypač ilgaamžio plieno.

Sriegimui skirtos medžiagos

REMS Sanitol ir REMS Spezial. Sukurtos specialiai sriegimui. Ypač veiksmingas tepimo ir aušinimo poveikis. Būtinai reikalinga švariam sriegiui gauti ir siekiant ilgiau naudoti sriegimo peiliukus, įrankius ir mašinas.

Trumpasriegių sriegimas

Racionalu su REMS trumpasriegių laikikliais ⅜ – 1¼" 

Tiekimo komplektas

REMS Amigo komplektas. Elektrinis sriegtuvas su sparčiosiomis keičiamosiomis sriegimo galvutėmis. Vamzdžių sriegiams ⅛ – 1¼", 16 – 40 mm, varžtų sriegiams 6 – 30 mm, ¼ – 1". Dešininiams ir kairiniams sriegiams. Pavara su techninės priežiūros nereikalaujančiu reduktoriumi, galingu universaliuoju 230 V, 50 – 60 Hz, 1200 W varikliu, apsauginiu mygtukiniu jungikliu, galią didinančiu automatiniu anglinių šepetėlių perstatymu parenkant sukimosi kryptį. Didžiausias energijos suvartojimas iki 1800 W. Reversas, apsauga nuo perkrovos. Atraminis laikiklis abejoms sukimosi kryptims. REMS eva sparčiosios keičiamosios sriegimo galvutės kūginiams dešininiams vamzdžių sriegiams ISO 7-1, EN 10226 (DIN 2999, BSPT) R ir elektros instaliacijos vamzdžių sriegiams pagal EN 60423 M. Tvirtoje plieno skardos dėžėje.

R ½ - ¾ -1-1¼

Panašus produktai

anTECH - © anTECH 2016 - 2022 - įrankiai.