Prekių krepšelis

0 prekė(-s) - 0.00 EUR
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias!

REMS Tiger ANC SR Set Elektriniai tiesiniai vamzdžių pjūklai

REMS Tiger ANC SR Set Elektriniai tiesiniai vamzdžių pjūklai
REMS Tiger ANC SR Set Elektriniai tiesiniai vamzdžių pjūklai
694.52 Nowy! 99 Zamów teraz!
Gamintojas: Rems
Prekes kodas: 560026
Lojalumo taškai: 0
Prieinamumas: Sandelyje
Mažesnė kaina!
Kaina be PVM: 609.82 EUR 564.65 EUR
Kaina su PVM: 750.08 EUR 694.52 EUR
Jei turite aktyvų Europos PVM, perkate be mokesčių! Pristatymas iš Lenkijos!

Elektriniai tiesiniai vamzdžių pjūklai. Galingas, tvirtas, patogus elektrinis įrankis su jėgą perduodančiu kreipiančiosios fi ksatoriumi skirtas lengvai, greitai ir tiesiai pjauti visur, nenaudojant prisukamo spaustuvo. Taip pat ir universaliam pjovimui iš rankos. Tik 3,0 kg. Idealus monta vimui, demontavimui, remonto darbams.

Idealiai tinka plieniniams ir kitokiems vamzdžiams. Tinka daugeliui medžiagų, pvz., medienai, medienai su vinimis, padėklams, metalui, taip pat nerūdijančiam metalui, ketui, poringajam betonui, gipskartonio plokštėms, pemzai, plytoms, degtoms plytoms. Dirbant su kietomis medžiagomis, pvz., pjaunant nerūdijančio plieno vamzdžius, kietus ketinius vamzdžius, naudoti REMS Tiger ANC SR su elektroniniu pjūklo apsukų reguliavimu.

Idealus pjūklo eigos greitis 

Sąmoningai nustatyta reikšmė. Tai optimalus pjovimo greitis, tausojantis variklį ir reduktorių bei užtikrinantis pjūkliukų ilgaamžiškumą. Atliekant daugelį plieninių vamzdžių pjovimo bandymų buvo rastas idealus eigos greitis 2400 min-1, atsižvelgiant į agresyvią, tvirtą orbitinę eigą, kreipiančiosios fi ksatorių ir specialų REMS pjūkliuką, leidžiančius atlikti optimalius veiksmus.

Jėgą perduodantis kreipiančiosios fi ksatorius

400 % didesnė pjovimo jėga, labai lengvai ir greitai pjaunama, pvz. plieniniai vamzdžiai 2" – vos tik per 8 sekundes. Montavimui ir demontavimui. Kreipiamasis laikiklis su 5 kartus jėgą didinančiu svirties poveikiu leidžia lengvai, greitai ir stačiu kampu pjauti visur, nenaudojant prisukamo spaustuvo. Idealus panaudojimas, labai paprastas ir greitas aptarnavimas, tik viena rankena įtempimui ir pjovimui. Lyginant su grandininiu spaustuvu jokių kabančių grandinių bei nepatogumų naudojant. Nėra prispaudimo pavojaus, nes ribojamas nuokrypio kampas. Optimaliai pjūklo pastūmai, naudojant kreipiančiosios fi ksatorių, labai padeda tiesi pavaros rankena.

Universalus pjūkliukų fi ksatorius

Tinka visiems pjūkliukams – su vienpuse arba dvipuse ąsele – nereikia keisti arba perstatyti pjūkliuko prispaudimo detalės.

Konstrukcija

Tvirtas, tinkantis statybai. Siauras, patogios formos. Labai lengvas, tik 3,0 kg. Naudojamas visur. Ergonomiška apsauginė priekinė korpuso rankena, neslystanti, šilumą izoliuojanti, su minkštu griebtuvu, stipriai pjūklo pastumai.Pasirinktinai praktiška, patogi pjovimui rankiniu būdu rankena, arba tiesi pavaros rankena, patogi pjaunant su kreipiančiosios fi ksatoriumi. Dėl palenkiamo atraminio pado pjūklas saugiai juda pjaunama medžiaga. Ypatingai lengvai slystanti speciali silikoninė tarpinė apsaugo reduktorių nuo vandens ir dulkių. Stiprus, universalus, su dideliu
galios rezervu variklis, 1050 W arba 1400 W (REMS Tiger ANC SR). Apsauginis mygtukinis jungiklis. Pavara pasirinktinai su fi ksuotai nustatytu, idealiu eigos skaičiumi, elektroniniu eigos reguliavimu (Vario elektronika) arba elektroniniu eigos reguliavimu (Speed-Regulation). Reguliavimui skirta sukimosi greičio reguliavimo elektronika (REMS Tiger ANC SR) išlaiko pastovų pasirinktą pjūklo eigos greitį netgi esant apkrovai ir apima tachogeneratorių, derinimo elektroniką, paleidimo srovės ribotuvą, skirtą sklandžiam paleidimui, apsaugą nuo perkaitimo, kurią užtikrina variklio žadinimo apvijų temperatūros kontrolė su PTC rezistoriumi (angl. Positive Temperature Coeffi cient) ir blokavimo apsaugą pavarai bei varikliui.

Tiekimo komplektas

REMS Tiger ANC SR komplektas. Elektrinis tiesinis vamzdžių pjūklas su greičio reguliatoriumi (SR) lengvai, sparčiai pjauti stačiu kampu su kreipiamuoju laikikliu ir pjauti iš rankos. Pavara su tiesia mašinos rankena, techninės priežiūros nereikalaujančiu, nuo vandens ir dulkių apsaugotu reduktoriumi su adatiniais guoliais sumontuotu alkūniniu mechanizmu (ANC), nustatyta orbitine eiga, galingu universaliuoju varikliu 230 V, 50 – 60 Hz, 1400 W, apsauginiu mygtukiniu jungikliu. Bepakopis elektroninis judesių skaičiaus reguliavimas 700 – 2200 min-1 su švelniu paleidimu, tachogeneratorius, temperatūros kontrolė ir apsauga nuo blokavimo. Universalus pjūkliukų fi ksatorius. Šešiakampis galinis veržliaraktis. Kreipiančiosios fi ksatorius 2". 2 vnt. REMS specialiųjų pjūkliukų 2"/140-3,2. Tvirtoje plieninės skardos dėžėje.

Panašus produktai

REMS Tiger ANC Set Elektriniai tiesiniai vamzdžių pjūklai
Kaina be PVM: 487.86 EUR
Kaina su PVM:600.07 EUR
Pridėti į krepšelį
REMS Cat ANC VE Elektrinis universalus tiesinis vamzdžių pjūklas
Kaina be PVM: 487.86 EUR
Kaina su PVM:600.07 EUR
Pridėti į krepšelį
REMS specialus pjūkliukas
Kaina be PVM: 38.40 EUR
Kaina su PVM:47.23 EUR
Pridėti į krepšelį
REMS universalūs pjūkliukai
Kaina be PVM: 24.84 EUR
Kaina su PVM:30.56 EUR
Pridėti į krepšelį
REMS pjūkleliai medienai ir metalui
Kaina be PVM: 10.84 EUR
Kaina su PVM:13.33 EUR
Pridėti į krepšelį
REMS pjūkleliai įvairiems tikslams
Kaina be PVM: 16.26 EUR
Kaina su PVM:20.00 EUR
Pridėti į krepšelį
anTECH - © anTECH 2016 - 2022 - įrankiai.