Prekių krepšelis

0 prekė(-s) - 0.00 EUR
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias!

REMS Solar-Push I 80 Elektrinis pripildymo ir plovimo įrenginys

REMS Solar-Push I 80 Elektrinis pripildymo ir plovimo įrenginys
REMS Solar-Push I 80 Elektrinis pripildymo ir plovimo įrenginys
802.87 Nowy! 99 Zamów teraz!
Gamintojas: Rems
Prekes kodas: 115311
Lojalumo taškai: 0
Prieinamumas: Sandelyje
Mažesnė kaina!
Kaina be PVM: 677.36 EUR 652.74 EUR
Kaina su PVM: 833.15 EUR 802.87 EUR
Jei turite aktyvų Europos PVM, perkate be mokesčių! Pristatymas iš Lenkijos!

Galingas, elektrinis pripildymo ir plovimo įrenginys, skirtas uždaroms sistemoms paprastai ir greitai pripildyti, išplauti ir pašalinti orą. Idealiai tinka saulės kolektorių sistemoms, šilumos siurbliams ir grindų/ sienų šildymo sistemoms. Indo talpa 30 l.

REMS Solar-Push I 80 su rotaciniu siurbliu

  • Našumas esant 40 m darbiniam aukščiui 18 l/min
  • Darbinis našumas ≤ 27 l/min
  • Darbinis slėgis ≤ 0,65 MPa/6,5 bar/94 psi
  • Darbinės terpės temperatūra (esant ilgalaikei apkrovai) ≤ 80°C
  • Darbinės terpės pH vertė 6,5 – 9,5

Sistemos pranašumas

Pripildyti, išplauti ir pašalinti orą vienos operacijos metu. Idealiai tinka saulės kolektorių sistemoms, šilumos siurbliams ir grindų / sienų šildymo sistemoms. Taip pat pripildyti talpykloms.

Konstrukcija

Galingas elektrinis pildymo ir plovimo prietaisas ant stabilaus, kilnojamo plieninio vamzdinio stovo. Naudojant nelygiose statybos aikštelėse du dideli oro pripūsti ratai leidžia lengvai pervežti. Praktiškas žarnų laikiklis. Nedidelis svoris, REMS Solar-Push I vos 19 kg, REMS Solar-Push K vos 20 kg. Stabilus plastikinis indas 30 l talpos, iš UV stabilizuoto PE, su lygio skale, nuimamas, lengvai valomas, lengvai pripildomas per didelę angą. Praktiškas, lengvai užsukamas ir atsukamas dangtelis. Išleidimo / gryžimo žarna, su ¾" jungmi turi panardinamą vamzdį, kuris neleidžia putoti darbinei terpei plastikiniameį bake. Uždaromasis ventilis paprastam bako valymui ir pakeitimui, kai naudojamos skirtingos darbinės terpės. Dvi praktiškos rankenos, skirtos plastikiniam bakui patogiai nešti. Aukštai temperatūrai atspari jungiamoji žarna tarp plastikinio bako ir siurblio. Smulkaus valymo fi ltras siurbimo linijoje su dideliu permatomu gaubtu leidžia lengvai stebėti likusį orą cirkuliacijos kontūre ir išfi ltruoti nešvarumus, pvz. drožles, litavimo ir virinimo likučius.

REMS Solar-Push I 80

Sausas, savisiurbis rotacinis siurblys su specialiu rotoriumi, tinkantis įvairioms darbinėms terpėms, pvz. šilumnešiams, antizrizams, vandeniui, vandeniniams tirpalams, emulsijoms. Su patikimu, galingu kondensatoriniu tylios eigos varikliu, 1000 W, įjungimo ir išjungimo jungikliu. Didelis darbinis našumas ≤ 27 l/min. greitam pripildymui, efektyviam išplovimui ir oro pašalinimui iš uždarų sistemų bei talpykloms pripildyti. Slėgio sumažinimo vožtuvas lengvam slėgio sumažinimui slėginėje žarnoje baigus darbą. Esant ilgalaikei apkrovai atsparus temperatūrai ≤ 80°C. 2 lanksčios EPDM žarnos su tinkleliu ½" T100 (sintetinis kaučiukas) slėginei ir išleidimo linijoms, kiekviena 3 m ilgio, su žarnų srieginėmis jungtimis ¾", atsparios temperatūrai ≤ 100 °C.

Plati priedų įvairovė

Uždaromasis vožtuvas slėginei arba išleidimo linijai uždaryti, pvz. transportuojant. Smulkaus valymo fi ltras su smulkaus valymo fi ltro maišeliu 70 μm, susidedantis iš užsukamo dangtelio su išleidimo linijos jungtimi išleidimo linijai ¾", adapterio ir smulkaus valymo fi ltro maišelio 70 μm arba smulkaus valymo fi ltro su smulkaus valymo fi ltro maišeliu 90 μm, plaunamas, su didelės talpos purvo surinktuvu, išleidimo linijai su jungtimi ¾", grindų / sienų šildymo sistemoms skalauti ir nešvarumams šalinti. Tekėjimo krypties perjungimo vožtuvas kartu su armuota EPDM žarna ½" T100, grindų / sienų šildymo sistemoms skalauti ir efektyviai nešvarumams šalinti hidrauliniais smūgiais, susidarančiais keičiant tekėjimo kryptį. Tekėjimo krypties perjungimo vožtuvas - kaip alternatyva darbinei terpei siurbti iš kito indo, pvz. esant didesniam pripildymo kiekiui.

Tiekimo komplektas

REMS Solar-Push I 80. Elektrinis pildymo ir plovimo įrenginys skirtas uždaroms sistemoms paprastai ir greitai pripildyti, išplauti ir pašalinti orą. Darbinis našumas ≤ 27 l/min., bako talpa 30 l. Su išcentriniu siurbliu, esant ilgalaikei apkrovai atsparus temperatūrai ≤ 80°C. Darbinis slėgis ≤ 0,65 MPa / 6,5 bar / 94 psi. Kondensatorinis
variklis 230 V, 50 Hz, 1000 W. Slėgio mažinimo vožtuvas. Dvi lanksčios, skaidrios, armuotos EPMD žarnos ½" T100, kiekviena 3 m ilgio, atsparios aukštai temperatūrai ≤ 100°C. Ant stabilaus plieninio vamzdžio stovo su pripūstais darbiniais ratukais. Kartoninėje dėžėje. Gam. Nr. 115311

Panašus produktai

REMS Peroxi Color
Kaina be PVM: 69.79 EUR
Kaina su PVM:85.84 EUR
Pridėti į krepšelį
REMS CleanH
Kaina be PVM: 47.20 EUR
Kaina su PVM:58.06 EUR
Pridėti į krepšelį
REMS NoCor
Kaina be PVM: 50.82 EUR
Kaina su PVM:62.51 EUR
Pridėti į krepšelį
Priedai Rems Solar Push
Kaina be PVM: 45.17 EUR
Kaina su PVM:55.56 EUR
Pridėti į krepšelį
anTECH - © anTECH 2016 - 2022 - įrankiai.